Menu
Your Cart

Araç Magneti (Mıknatıslı)

Araç Magneti (Mıknatıslı)
Yeni
Araç Magneti (Mıknatıslı)
175,00TL
(KDV Dahil)
Teslim süresi 1-2 Gün

Mevcut Seçenekler:

Araç Magnetleri. Kullanımı pratik olduğu için çok tercih edilen bir üründür. Araç kaplanmasına gerek kalmaz. Firmaya özel üretilir. Üzerinde firma logosu,  reklamı, iletişim bilgileri, tanıtım yazıları ve çeşitli bilgiler içerir. Mıknatıs özelliğinden dolayı otomobil kaputu üzerine rahatlıkla tutunur. Yüksek hızlarda araçtan düşmez. Genellikle araçların sağ ve sol ön kapılarına uygulanır. İstenildiği takdirde 4 parça olarak tüm kapılara veya kaputa da yapıştırılabilir. Genellikle 0,85mm veya 1mm kalınlığında üretilir.

Araç magnetleri sayesinde reklamınızı pratik ve kolay yoldan yapabilirsiniz. Üstelik bu ürün marka bilinirliğini fazlasıyla arttırır. Manyetik özelliğinden dolayı kolaylıkla araç yüzeyine yapıştırılıp, istenildiğinde çıkarılabilir olması ürünün önemli avantajlarındandır. Araç yüzeylerine kesinlikle zarar vermez. Temiz ve düzgün tutulduğunda uzun süre kullanılabilir. Yüksek hızlarda rüzgardan etkilenmez. Hava şartlarından dolayı zarar görmez. Kullanılmadığı zaman pürüzsüz bir yüzeyde tutulmalıdır. 65 derece üstü sıcaklıklarda özelliğini kaybedebilir. Bu sebeple kullanılmadığı zaman bagajda ya da koltuklarda bırakılmamalıdır.

Yorumlarınız Bizim İçin Çok Değerli

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Fiyatlarımıza kargo ücreti dahil değildir. Ancak bazı ürünlerimizde ÜCRETSİZ KARGO kampanyası vardır. ÜCRETSİZ KARGO kampanyasına dahil olan siparişlerinizi kapınıza kadar ücret ödemenize gerek kalmadan teslim ediyoruz. Diğer siparişlerinizi anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları aracılığı ile size en uygun fiyatlardan adresinize teslim hizmeti sunuyoruz. Teslim tarihleri grafik ve sipariş onayınızdan sonra başlayıp kargoya teslim edilen iş günü olarak ifade edilmiştir.

Ürünlerimiz kişiye veya firmaya özel olarak üretildiğinden ayıplı ve hatalı ürün dışında İADESİ MÜMKÜN DEĞİLDİR.

ÖDEMELERİNİZİ online olarak kredi kartı ile veya banka hesap numaralarımıza havale/eft şeklinde gerçekleştirebilirsiniz. Ödeme sayfasında banka hesap numaralarımızı görüntüleyebilirsiniz. Kapıda ödeme seçeneğimiz kişiye özel üretim yapıldığından dolayı mevcut değildir. Kredi kartı ile ödemelerinizde dilerseniz taksit seçeneğinden de yararlanabilirsiniz. Havale/eft ile ödeme yapmak istediğiniz taktirde, siparişinizi verdikten sonraki 5 iş günü içerisinde ödemenizi yapmanız gerekir. Aksi taktirde siparişiniz iptal edilir.

Bazı ürünlerimiz için ÜCRETSİZ GRAFİK TASARIM kampanyasından yararlanabilirsiniz. Bu kampanyaya dahil olmayan ürünlerimiz için de çok uygun fiyatlarla grafik tasarım hizmeti sağlıyoruz.

Grafik tasarım sizin tarafınızdan gönderilecek ise tasarım şablonuna bağlı kalmayı unutmayınız. Seçtiğiniz ürüne ait olan doğru şablon üzerinde çalışınız. Şablon üzerinde çalışmayacaksanız ölçülendirmeyi, taşırma paylarını, varsa kesim bıçak izini doğru yapınız. Tasarım yaparken, baskının daha kaliteli olması için fotoğraflarınızın 300 dpi çözünürlükte, fotoğraf dışındaki öğelerin vektörel çizim olmasına dikkat ediniz. Grafik programları dışında internet üzerinden grafik olanağı sağlayan https://grafikaraci.com , https://www.canva.com , https://bionluk.com sitelerinden de tasarımlarınızı hazırlayarak bize ulaştırabilirsiniz. Seçtiğiniz ürün için sadece 1 adet tasarım yükleyiniz. Farklı tasarımlı birden fazla aynı ürün siparişiniz için, her tasarımın siparişini ayrı giriniz.

Ücretsiz tasarım desteği konusunda dikkat edilmesi gerekenler:

Tasarımda kullanmak istediğiniz renkleri, tüm metinleri tasarım notu kısmına yazmalısınız.

Tasarımınızda olmasını istediğiniz tüm içeriklerin (logo, metin, adres, fotoğraf vb.) yerleşim yerlerini açık ve net bir şekilde belirtmeniz tasarım sürecini ve bağlantılı olan sipariş sürecini hızlandıracaktır.

Kullanmak istediğiniz logoları ve görselleri yüksek çözünürlüklü veya vektörel olarak göndermeniz gerekmektedir.

Sipariş ödeme onayı sonrasında, 2 iş günü içerisinde tasarım desteği için dönüş sağlanacaktır. Müşteri tarafından gelen revizeler(değişiklik talepleri ) tasarım sürecini ve siparişin üretime girme sürecini uzatabilir. Yapılan tasarım çalışması üzerinde maksimum 3 revize hakkınız olduğunu unutmayınız.

Grafik hizmeti satın aldığınızda aşağıdaki konularda hizmet veremiyoruz.

1- Herhangi bir ürün için tasarım hizmeti satın aldığınızda logo tasarımı yapamıyoruz.

2- Fotoğraf veya tarama üzerinden birebir aynı tasarımı yapmak mümkün değildir.

3- Fotoğraflar üzerinden yazıları silmek veya yazıları değiştirmek mümkün değildir.

4- Bir ürün için birden fazla alternatifli tasarım seçeneği sunamıyoruz. Bir ürün için sadece 1 tasarım ile devam edebiliyoruz.

Bu Sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır.