Menu
Your Cart

Sıkça Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

Hayır. Hesap açmadan, kayıt olmadan da sipariş verebilirsiniz.

Online kredi kartı ile veya hesaba havale ve eft ödeme şekillerini kabul ediyoruz.

Adresinize kargo ile teslim ediyoruz. Dilerseniz kendiniz de adresimizden teslim alabilirsiniz.

Tasarımlarınızı, ürün sayfalarında bilgiler kısmındaki, tasarım şablonları sekmesinden indirdiğiniz şablon üzerinde çalışınız. Kaliteli bir baskı alabilmek için, şablon içerisinde yazan yönergeleri mutlaka uygulayınız. Tasarımınız hazır olduktan sonra "cdr, ai veya pdf" formatlarında kaydettikten sonra, ürün sayfasından tasarım dosyanızı yükleyerek sipariş verebilirsiniz.

Sizin için özel olarak üretilen ürünlerde geri iade kabul edemiyoruz. Ancak ve ancak tarafımızca yapılan hatalı ve bozuk ürünlerde ve kargo sırasında bir hasar oluşmuşsa iade kabul edebiliyoruz.

Üretimden kaynaklanan hatalarda ürünün hatalı olan kısmının fotoğraflarını çekip bize e-mail ile gönderiniz. Yetkili en geç 24 saat içinde size geri dönüş sağlayacaktır.

Kargoda oluşan hasarlarda, hasarı mutlaka tutanak altına alıp kargo görevlisine tutanağı imzalatmanız gerekmektedir. Bu tutanağı bize e-mail ile ulaştırınız. Ayrıca oluşan hatanın fotoğraflarını da e-mail ile gönderiniz. Yetkili en geç 24 saat içinde size geri dönüş sağlayacaktır.Bu Sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır.