Menu
Your Cart

İptal & İade & Değişim

İade Şartları

Kişiye özel baskılı ürünlerde cayma hakkı ve iade imkanı bulunmamaktadır.

Siparişinizin baskı kalitesinden mennun kalmamanız halinde, siparişinizi kargodan teslim almanızı takip eden 7 gün içerisinde müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek şikayetinizi bildirebilirsiniz.

Siparişiniz ile ilgili talebiniz üzerine, üretim sorumlularımız en geç 1 iş günü içerisinde sizinle irtibata geçerek, ürüne ait fotoğraf ve diğer gerekli bilgileri ve gerekli görmesi halinde ürünün incelenmek üzere tarafımıza gönderilmesini isteyecektir. Kalite Kontrol ekibimiz tarafından yapılacak detaylı inceleme sonucunda, üretimden kaynaklı bir hata bulunması durumunda, siparişiniz yeniden basılacak ve  karşı ödemeli olarak adresinize gönderilecektir. 

incedalreklam.com kişiye özel üretim yaptığındna dolayı, üretimden kaynaklı olabilecek hatalar nedeni ile ÜCRETSiZ olarak yeniden basılan ürünlerin (geliş-gidiş) kargo ücreti  alıcıya aittir ve incedalreklam.com tarafından  KARŞILANMAZ.

iade İşlemleri

Üretim hatalarından kaynaklanan  iade işlemleriniz için, ürünü ürünü teslim aldığınız aynı kargo firması ile  İncedal İnşaat Reklam / Şevket İnce, BAhçelievler Mah. A.Rıza Avni Bulv. No: 40/C  Karabağlar/İZMİR adresine  kargo ücretini ödeyerek  göndermeniz gerekmektedir.

Ürünün iade şartlarına uygun olması durumunda, kredi kartınıza veya havale ile ödeme yaptıysanız banka hesabınıza 3 iş günü içerisinde ödeme iadesi gerçekleştirilir. Ödeme iade işlemlerinin hesabınıza veya kredi kartınıza yansıması çalıştığınız  bankanıza bağlı olarak birkaç gün alabilir.

Üründe herhangi bir üretim hatası bulunmaması halinde, ürününüz sistemimizde kayıtlı olan  adresinize 'Karşı Ödemeli' olarak yeniden gönderilecektir.

Sipariş İptali

Sipariş iptal ve iade ile ilgili tüm taleplerinizi info@incedalreklam.com adresinden yada  0232 243 43 48  no lu telefon numaramız üzerinden bildirebilirsiniz.

Siparişinizin baskı süreçleri ile ilgili tüm bilgilendirmeler anlık olarak e-posta adresinize yapılır. Siparişiniz üretime alınmadan önce  0232 243 43 48 no lu telefonumuzdan müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek siparişinizi iptal edebilirsiniz.

Siparişiniz üretime alındıktan sonra,   siparişinizi iptal etme imkanı bulunmamaktadır. Siparişinizin güncel durumunu, "Hesabım" menüsü altında bulunan "Sipariş Takip" bölümünden takip edebilirsiniz.

Teslimat

Siparişinize ait faturanız kargo  paketinin üzerinde yer almaktadır. Siparişinizde teslimat sırasında  kargoda oluşabilecek yırtık, dağınık veya  başka herhangi bir nedenle hasar görmüş paketler için kargo görevlisine tutanak tutturunuz. Kargo şirketi tarafından Tutanak tutulmaması halinde hasarlı paketi  teslim almadan  kargo görevlisine iade ediniz.

Siparişleriniz ile ilgili herhangi bir sorunuz olması durumunda 0232 243 43 48 numaralı telefondan bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Bu Sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır.