Menu
Your Cart

Karton Çanta

Karton Çanta
Karton Çanta
Ücretsiz Tasarım
Karton Çanta
Karton Çanta
Karton Çanta
2.557,00TL
(KDV Dahil)
Teslim süresi 7-10 Gün

Mevcut Seçenekler:

250 gr Amerikan Bristol Kağıt

Laminasyonlu veya Laminasyonsuz

Standart İpli

CMYK Baskılı

Not: Selefon istenmediği taktirde kağıt katlanma yerlerinden çatlama yapabilir.


Karton Çantalar, firmaların ve markaların kurumsal kimliklerini öne çıkarmaları açısından önemli birer görsel ve işlevsel ürünlerdir. Karton Çantalar çevre dostudur. Günümüzde çevre duyarlılığının daha da artması ve gelişen teknoloji ile birlikte hem ekonomik hem daha şık duran karton çantaların kullanımı her geçen gün artmaktadır.

Karton Çantalar Nerelerde Kullanılır?

Karton Çantalar özellikle kuyumcular, takıcılar, hediyelik eşya mağazaları, optik, giyim, kozmetik, saat yani kısaca hemen hemen tüm perakende satış yapan mağazalarda; fuarlarda firma tanıtımı için hazırlanan katalog, broşür, promosyon v.b. materyallerin fuar standınızı ziyaret eden kişi tarafından kolayca taşınabilmesinde ve tanıtımında; ürünlerini kargo yoluyla gönderen firmaların ürün kargo paketi olarak kullanılabilmektedir.

Karton Çantalar Neden Önemlidir?

Firmalardan alışveris yapan müşteriler, özellikle tasarımlarını ve şeklini beğendikleri karton çantaları, sürekli yanında taşıyarak firmanızın tanıtımını dolaylı yoldan yapmaktadırlar. Öyle ki; o mağazadan satın alınan ürünlerin kalitesi noktasında, kullanılan karton çantanın da etkili olduğu reklam ajansları tarafından sıklıkla bahsedilmektedir.
Özel günlerde alınan hediyelerin en önemli sunum aracı karton çantalardır. Günümüzde karton çantalar, firmaların vazgeçilmez tanınabilir reklam aracı olmasından dolayı üretimi bolca yapılabilmekte ve fiyatları da artık öncesine göre daha ucuz olabilmektedir. Ayrıca diğer naylon poşetlere göre;

Daha Şık
Daha Prestijli
Daha Çevreci
Daha Sağlam
Daha Kullanışlı
Daha Kaliteli Baskılıdır.


Karton Çantaların Özellikleri Nelerdir?

Karton çantadaki özellikleri başlıca, kullanılan kâğıt, ip, baskı, ölçü ve özel bıçaklı tasarımlar olarak sayabiliriz. Genellikle KROME Karton Kâğıt, Amerikan Bristol Kâğıt ve ayrıca Kraft Kağıt kullanılabilmektedir. İpler çantanın baskı rengine göre değişmekte olup ölçüler genellikle standarttır. Ölçülerin standart olarak tercih edilmesinin sebebi, firmaların ek maliyetli bıçak ücretinden kaçınmalarıdır. Çantalara renkli baskı yanında gofre, yaldız, lak, mat veya parlak selefon gibi ilave uygulamalar yapılabilir. Karton çantalar için farklı tasarımlar hazırlanabilmekte, istenilen tasarımlara ve ihtiyaçlara uygun ölçülerde bıçaklar yapılabilmektedir.

Biz İncedal Matbaa Reklam ve Tanıtım Hizmetleri olarak, yılların vermiş olduğu birikim ve tecrübemizle kurumsal firmalara, küçük işletmelere, bireysel internet satışı yapanlara karton çanta tasarımları, baskısı, hazırlama ve teslimat işlemlerini hızlı, kaliteli ve özenle yürütmekteyiz.


Karton Çanta Ölçü Bilgisi

Karton çantalar istenilen ölçülerde yapılabilmektedir ancak ölçüler oluşturulurken genellikle kağıdın fire vermemesi dikkate alınarak ölçülendirme yapılmaktadır. Bir çantanın ölçüleri söylenirken En X Boy X Körük şeklinde söylenir. Aşağıdaki görselde çantanın en, boy ve körük kısımları görünmektedir.
Örnek ölçülerimiz aşağıda belirtilmiştir. Bu ölçüler dışında da istenen her ölçüde karton çanta yapılabilmektedir.

Yorumlarınız Bizim İçin Çok Değerli

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Fiyatlarımıza kargo ücreti dahil değildir. Ancak bazı ürünlerimizde ÜCRETSİZ KARGO kampanyası vardır. ÜCRETSİZ KARGO kampanyasına dahil olan siparişlerinizi kapınıza kadar ücret ödemenize gerek kalmadan teslim ediyoruz. Diğer siparişlerinizi anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları aracılığı ile size en uygun fiyatlardan adresinize teslim hizmeti sunuyoruz. Teslim tarihleri grafik ve sipariş onayınızdan sonra başlayıp kargoya teslim edilen iş günü olarak ifade edilmiştir.

Ürünlerimiz kişiye veya firmaya özel olarak üretildiğinden ayıplı ve hatalı ürün dışında İADESİ MÜMKÜN DEĞİLDİR.

ÖDEMELERİNİZİ online olarak kredi kartı ile veya banka hesap numaralarımıza havale/eft şeklinde gerçekleştirebilirsiniz. Ödeme sayfasında banka hesap numaralarımızı görüntüleyebilirsiniz. Kapıda ödeme seçeneğimiz kişiye özel üretim yapıldığından dolayı mevcut değildir. Kredi kartı ile ödemelerinizde dilerseniz taksit seçeneğinden de yararlanabilirsiniz. Havale/eft ile ödeme yapmak istediğiniz taktirde, siparişinizi verdikten sonraki 5 iş günü içerisinde ödemenizi yapmanız gerekir. Aksi taktirde siparişiniz iptal edilir.

Bazı ürünlerimiz için ÜCRETSİZ GRAFİK TASARIM kampanyasından yararlanabilirsiniz. Bu kampanyaya dahil olmayan ürünlerimiz için de çok uygun fiyatlarla grafik tasarım hizmeti sağlıyoruz.

Grafik tasarım sizin tarafınızdan gönderilecek ise tasarım şablonuna bağlı kalmayı unutmayınız. Seçtiğiniz ürüne ait olan doğru şablon üzerinde çalışınız. Şablon üzerinde çalışmayacaksanız ölçülendirmeyi, taşırma paylarını, varsa kesim bıçak izini doğru yapınız. Tasarım yaparken, baskının daha kaliteli olması için fotoğraflarınızın 300 dpi çözünürlükte, fotoğraf dışındaki öğelerin vektörel çizim olmasına dikkat ediniz. Grafik programları dışında internet üzerinden grafik olanağı sağlayan https://grafikaraci.com , https://www.canva.com , https://bionluk.com sitelerinden de tasarımlarınızı hazırlayarak bize ulaştırabilirsiniz. Seçtiğiniz ürün için sadece 1 adet tasarım yükleyiniz. Farklı tasarımlı birden fazla aynı ürün siparişiniz için, her tasarımın siparişini ayrı giriniz.

Ücretsiz tasarım desteği konusunda dikkat edilmesi gerekenler:

Tasarımda kullanmak istediğiniz renkleri, tüm metinleri tasarım notu kısmına yazmalısınız.

Tasarımınızda olmasını istediğiniz tüm içeriklerin (logo, metin, adres, fotoğraf vb.) yerleşim yerlerini açık ve net bir şekilde belirtmeniz tasarım sürecini ve bağlantılı olan sipariş sürecini hızlandıracaktır.

Kullanmak istediğiniz logoları ve görselleri yüksek çözünürlüklü veya vektörel olarak göndermeniz gerekmektedir.

Sipariş ödeme onayı sonrasında, 2 iş günü içerisinde tasarım desteği için dönüş sağlanacaktır. Müşteri tarafından gelen revizeler(değişiklik talepleri ) tasarım sürecini ve siparişin üretime girme sürecini uzatabilir. Yapılan tasarım çalışması üzerinde maksimum 3 revize hakkınız olduğunu unutmayınız.

Grafik hizmeti satın aldığınızda aşağıdaki konularda hizmet veremiyoruz.

1- Herhangi bir ürün için tasarım hizmeti satın aldığınızda logo tasarımı yapamıyoruz.

2- Fotoğraf veya tarama üzerinden birebir aynı tasarımı yapmak mümkün değildir.

3- Fotoğraflar üzerinden yazıları silmek veya yazıları değiştirmek mümkün değildir.

4- Bir ürün için birden fazla alternatifli tasarım seçeneği sunamıyoruz. Bir ürün için sadece 1 tasarım ile devam edebiliyoruz.

Bu Sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır.